Rytuały Starożytne – Rytuały Miłosne – Rytuały Wiccańskie

Rytuały Starożytne to wyjątkowe sesje Rytuałów magicznych związane z magią natury Czterech Żywiołów  kultywowaną w różnych zakątkach świata.  Przez lata praktyki postanowiłem dopasować sens niektórych technik i przeniosłem to na grunt Europy. Już teraz po wielu latach wiem, że działanie sprawdza się w wielu przypadkach a działanie jest bardzo silne. Oczywiście jak za pewne zdajesz sobie sprawę, że intencja Rytuału musi być szczera a wiara w jego powodzenie jeszcze większa. bez tego nawet najmocniejsze działanie magiczne nie będzie miało żadnego sensu. Rytuały , Uroki i Zaklęcia magiczne tutaj zastosowane są w pełni bezpieczne dla Ciebie jak i osoby wymienionej w intencji. W każdym przypadku zakładam indywidualną blokadę energetyczną i wykonuje Rytuał tylko wtedy gdy wiem, że nie zaszkodzi. Wiedzę czerpałem z  Magii Afrykańskiej, Azjatyckiej oraz Europejskiej a dodatkowo przez wiele lat część technik udoskonaliłem dostosowując ja do naszych warunków panujących w Polsce.

Zaklęcie zniewolenia

To jedno z najmocniejszych zaklęć Miłosnych. Gdy chcesz rozkochać w sobie ukochaną lub ukochanego, który nie zwraca na Ciebie uwagi to ta energia wspomoże Twoje marzenia. Zaklęcie jest powtarzane przed pięć dni aby rytuał nabrał odpowiedniej mocy.

Zaklęcie zdrady

W przypadku gdy osoba która kochasz jest z kimś innym – wtedy Zaklęcie Zdrady wspomoże proces „odbicia” swojej lub swojego wybranka. Twój przyszły partner coraz bardziej będzie przybliżał się do Ciebie aż wreszcie będzie w Twoim uścisku miłosnym

Czarny Kruk

BARDZO NEGATYWNY UROK. Jeżeli zostawił Cię partner a Ty już go nie kochasz i chcesz aby w jego nowym związku nastąpił burzliwy okres niezgody i rozstania to właśnie ten UROK jest odpowiedni. Przeniesie Twoją negatywną energię do ich związku i rozpęta prawdziwą burzę

Zniesienie Klątwy

Jeżeli czujesz, że ciąży na Tobie klątwa lub Urok to jest możliwość się tego pozbycia. Oczywiście po wcześniejszej analizie i określeniu problemu z jakim mamy do czynienia. Proces jest pracochłonny, ale w wielu przypadkach można osiągnąć sukces.

Urok miłosny

Jeden z najsilniejszych Rytuałów, który trwa aż sześć dni. Polega na przyciąganiu energii miłosnej wybranej osoby. jest to jeden z najskuteczniejszych rytuałów magicznych, który stosuje się w sytuacjach naprawdę wymagających mocnej energii.

Odcięcie złej energii

Gdy w twoim związku dzieje się coraz gorzej a Ty chcesz aby Wasze relacje się poprawiły – ten Rytuał jest dla Ciebie. Pomoże w odnowieniu miłości a jego energia postara się Was zatrzymać przy sobie. Nie czekaj już dłużej! Powalcz o swojego partnera.

Wróżby z kart Voodoo

Poznaj moc wyjątkowo skutecznych kart prognostycznych

Problemy w Miłości

Miłość / Zdrada / Rozstanie

Karty Voodoo odpowiedzą na każdy problem dotyczący Miłości. Jeżeli nie wiesz co Cię czeka w obecnym lub przyszłym związku albo którego wybrać partnera to Właśnie niedługo te karty mogą pokazać Ci drogę.

Finanse / Praca / Firma

Rozwiąż problemy finansowe

Zapytaj kart i zobacz drogę jaką Ci wskażą karty. Czy podpisać umowę? Czy zmienić pracę? Czy mnie zwolnią? Pokażą fałszywych przyjaciół. Nawet w trudnych sytuacjach poproś karty o pomoc – wtedy łatwiej podjąć decyzję.

Rodzina

Poznaj tajemnice Twojej rodziny

Problemy rodzinne dotykają nas wszystkich. nasze dzieci, naszych rodziców, naszych dziadków. Czasami w rodzinie jest zawiść, zazdrość i niechęć. Poznaj przyczyny i zawsze bądź o krok dalej. Ta wiedza z kart Voodoo pokaże właściwą drogę.