Wróżby z kart Voodoo – Wróżby z kart Tarota

Jeżeli szukasz naprawdę mocnej i sprawdzonej wróżby dotyczącej ważnych aspektów Twojego życia już teraz możesz skorzystać z mojej wyjątkowej oferty. Jeżeli zechcesz wykonam wróżbę za pomocą prawdziwych kart Voodoo, które przez setki lat udowadniają swoją moc w magii wróżenia. Karty oparte na prawdziwej magii oprócz prognostyki wróżebnej często potrafią spełniać również Twoje marzenia oraz przekazywać złą energię. Wszystko zależy od specyfiki twojego pytania. Wróżeniem za pomocą tych kart zajmuje się ponad 20 lat i na tą chwilę mam tysiące zadowolonych klientów. Karty są bogate w swojej symbolice i często zawierają motywy naszego codziennego życia zarówno te dobre jak i złe. Dlatego korzystanie z tych kart jest zalecane tylko w wyjątkowych przypadkach gdy już Twoje pytanie naprawdę wymaga skutecznego działania.

Czy On/Ona do mnie wróci?

To pytanie jest specyficzne dla kart Voodoo. W swojej magii nie tylko sprawdzają czy były partner powróci, ale można też dodać intencję powrotu. Jeżeli więc w kartach będzie pokazane, że jest taka możliwość można pytanie właśnie wzmocnić o tą intencję lub zamówić Zaklęcie powrotu.

Czy mnie zdradza?

To pytanie często towarzyszy w przypadku podejrzenia swojego partnera o zdradę. Niestety jak możemy przypuszczać nikt do zdrady się przyznać nie chce. Jednak magia zawarta w kartach Voodoo pozwala na wydobycie z tej osoby najbardziej skrywanych tajemnic. Nic się przed Tobą nie ukryje.

Dowolny temat

Pytanie możesz zadać na całkowicie dowolny temat. Nie masz ograniczeń. Możesz pytać o pragnienia innych, swoje marzenia, swoją dalszą drogę, co się stanie? itp. Podobnie jak w Tarocie magia Voodoo ma też ogromną moc, którą wykorzystam aby tajemnice wreszcie dotarły do Ciebie.

Problemy w Miłości

Miłość / Zdrada / Rozstanie

Karty Voodoo odpowiedzą na każdy problem dotyczący Miłości. Jeżeli nie wiesz co Cię czeka w obecnym lub przyszłym związku albo którego wybrać partnera to Właśnie niedługo te karty mogą pokazać Ci drogę.

Finanse / Praca / Firma

Rozwiąż problemy finansowe

Zapytaj kart i zobacz drogę jaką Ci wskażą karty. Czy podpisać umowę? Czy zmienić pracę? Czy mnie zwolnią? Pokażą fałszywych przyjaciół. Nawet w trudnych sytuacjach poproś karty o pomoc – wtedy łatwiej podjąć decyzję.

Rodzina

Poznaj tajemnice Twojej rodziny

Problemy rodzinne dotykają nas wszystkich. nasze dzieci, naszych rodziców, naszych dziadków. Czasami w rodzinie jest zawiść, zazdrość i niechęć. Poznaj przyczyny i zawsze bądź o krok dalej. Ta wiedza z kart Voodoo pokaże właściwą drogę.

Najsilniejsze Działania magiczne dla Ciebie

Rytuały Starożytne i Wiccańskie

Magiczne i mocne Rytuały dla wszystkich mających wyjątkową potrzebę

Czarny Kruk

Rytuał Starożytny

BARDZO NEGATYWNY UROK. Jeżeli zostawił Cię partner a Ty już go nie kochasz i chcesz aby w jego nowym związku nastąpił burzliwy okres niezgody i rozstania to właśnie ten UROK jest odpowiedni. Przeniesie Twoją negatywną energię do ich związku i rozpęta prawdziwą burzę

Zaklęcie Zniewolenia

Rytuał Starożytny

To jedno z najmocniejszych zaklęć Miłosnych. Gdy chcesz rozkochać w sobie ukochaną lub ukochanego, który nie zwraca na Ciebie uwagi to ta energia wspomoże Twoje marzenia. Zaklęcie jest powtarzane przed pięć dni aby rytuał nabrał odpowiedniej mocy. Pomóż sobie w miłości.

Urok Miłosny

Rytuał Starożytny

Jeden z najsilniejszych Rytuałów, który trwa aż sześć dni. Polega na przyciąganiu energii miłosnej wybranej osoby. Jest to jeden z najskuteczniejszych rytuałów magicznych, który stosuje się w sytuacjach naprawdę wymagających mocnej energii. Twoja miłość jest tego warta – Nie czekaj…