Tarot. Dwójka Kielichów. Jak szybko wróżyć z tarota.

Dwójka Kielichów lub – jak kto woli – Dwójka Pucharów, to karta symbolizująca wszelkie trwałe i harmonijne relacje. W pytaniach o pracę oznacza więc pozytywny okres, współpracę zawodową, wzajemną pomoc. Dobra atmosferę w pracy. Może też symbolizować rozpoczęcie nowej współpracy, podpisanie korzystnej umowy, czy też wejście w spółkę. Jeśli wcześniej w sferze zawodowej pojawiały się spory i nieporozumienia, karta tarota Dwójka Kielichów oznacza zakończenie tego trudnego okresu i zmiany na lepsze

 

W pytaniach o miłość Dwójka Kielichów oznacza pozytywne wydarzenia. Może być symbolem randek i niewinnego flirtu Najczęściej jednak oznacza dobry okres w miłości. Oczywiście jeśli pytająca osoba ma już partnera lub partnerkę. Jeśli pyta osoba samotna, Dwójka Kielichów może oznaczać miłość, wejście w związek, wzajemne spełnienie w miłości, a nawet oświadczyny i ślub.

W pytaniach związanych z kontaktami międzyludzkimi, może oznaczać pogodzenie się z przyjacielem lub nową i trwałą przyjaźń, wzajemną pomoc. Przyjacielską relację opartą na wzajemnym zrozumieniu i kompromisie. Bardzo często oznacza po prostu zakończenie sporów w życiu i wyjaśnienie nieporozumień. Karta bardzo pozytywna.