Poznaj swoją datę śmierci

Metoda analizy astrologicznej znana jest od setek lat. Wiele osób decyduje się znaleźć odpowiedź kiedy poniosą śmierć oraz czy zachorują na poważne choroby. Warto poznać tę metodę, by wiedzieć co mogą przynieść kolejne miesiące czy lata gdyż przezorny jest zawsze ubezpieczony. 

Czy śmierć można przewidzieć? 

Pytanie o moment śmierci jest obarczone wielością emocji pesymistyczno- ateistycznych. Warto wiedzieć, że astrologia oraz dusze ludzkie są ze sobą sprzężone. Odpowiednie metody astrologiczne prowadzą do ogólnego wejrzenia w przyszłość. Co prawda dokładnej daty śmierci nie można obliczyć, jednak przy pomocy astrologii jak najbardziej możliwe staje się określenie czasu gdy może nastąpić nastąpić ostatnie tchnienie. Szeroka analiza przeprowadzona przez doświadczonego astrologa prowadzi bezpośrednio do zdobycia bardziej szczegółowych informacji odnośnie naszego żywota.

Czym są sygnifikatory?

Doświadczony astrolog dokona analizy związanej z sygnifikatorami oraz z promitorami, co znacznie uprości proces poznawania przyszłości. Sygnifikator to karta oznaczająca osobę dla której wykonywany zostaje rozkład. Karta nie ma zastosowania w chwili kiedy dokonuje się rozkładu dla samych siebie.