Siódemka Buław – karty ogniste w tarocie

Karta 7 Buław, znana również jako 7 Kijów, 7 Pałek. Jej obraz to stojący na wzgórzu mężczyzna. Trzyma kij w rękach i wymachuje broniąc się przed atakiem w jego stronę. Mimo iż jest zagrożony, on emanuje spokojem i symbolicznie potwierdza to niebo. Karta przekazuje, aby bronić swoich racji oraz przekonań. Osoba, która jest przedstawiona na karcie odnosi sukces, ale teraz pora na osobę dla której została ta karta wyciągnięta.

 

Możliwe, że spotkasz się z krytyką, zazdrością, plotkami na Twój temat, lecz jedyne co musisz zrobić to nieprzerwanie odpierać ataki, wykazując się silnym charakterem przezwyciężysz je. Karta daje nadzieję i mówi o dużej szansie wygranej, jeśli doświadczasz pomówień. Siódemka Buław to odwaga, wytrwałość, zwycięstwo i sukces. W pozycji odwróconej mówi o kłótniach i wrażliwości. W miłości przedstawia uczucia – niepokój, nieporozumienia, wtrącanie się innych osób do relacji. W rozkładach dotyczących finansów problem z komunikacją z innymi ludźmi, brak stabilizacji oraz możliwe problemy ze znalezieniem pracy, a w pracy intrygi, plotki i zazdrość.
Gdy pojawia się karta w pytaniu o zdrowie, może oznaczać problem z układem odpornościowych, wylew, udar czy problemy z płodnością.